Suomusjärven Sisu

Toimitsijat

Tänäkin vuonna jatketaan toimitsijoiden jakoa ryhmiin. Ryhmä vastaa yhdessä kahdesta tapahtumasta. Tällä tavoitellaan vastuun tasaisempaa jakautumista.

Ryhmät löytyvät sivun alaosasta toimitsijalistan alta.

Vuorojen varaukset, ryhmiin mukaan ilmoittautumiset ja muut yhteydenotot Maurille, mauri.sinnela(a)smail.fi.

Toimitsijalista

Pvm Paikka Ratamestari OCAD Kartanmyynti,
liikenteenohjaus
Tulospalvelu
1. 10.4. MuurVi - - - -
2. 17.4. Kitula Kerkolat Kerkolat Ryhmä 4 Ryhmä 4
3. 24.4. Ryhmä 5 Ryhmä 5 Ryhmä 5 Ryhmä 5
4.   1.5. Laperla Reino S Ryhmä 1 Ryhmä 1 Ryhmä 1
5.   8.5. Kaskistonnummi Raimo K Ryhmä 7 Ryhmä 7 Ryhmä 7
6. 15.5. Nahvo Jyrki/Ryhmä 11 Ryhmä 11 Ryhmä 11 Ryhmä 11
7. 22.5. Komisuo Ryhmä 9 Ryhmä 9 Ryhmä 9 Ryhmä 9
8. 29.5. MuurVi - - - -
9.   5.6. Ryhmä 2 Ryhmä 2 Ryhmä 2 Ryhmä 2
10. 12.6. Lemula Risto N Risto N Ryhmä 7 Ryhmä 7
11. 19.6. Ryhmä 5 Ryhmä 5 Ryhmä 5 Ryhmä 5
12. 26.6. Lentokenttä Kerkolat Kerkolat Ryhmä 4 Ryhmä 4
13.   3.7. Lahnajärvi Jouni I-M Ryhmä 6 Ryhmä 6 Jouni I-M
14. 10.7.
15. 17.7. Röysy Jyrki/Ryhmä 11 Ryhmä 11 Ryhmä 11 Ryhmä 11
16. 24.7. Kurkela Antti Ryhmä 10 Ryhmä 10 Ryhmä 10
17. 31.7. MuurVi - - - -
18.   7.8. S:järven kirkko
19. 14.8.
20. 21.8.
21. 28.8. Ryhmä 2 Ryhmä 2 Ryhmä 2 Ryhmä 2
22.   4.9. MuurVi - - - -
23. 11.9. Laperla/Häntälä Timo R/Matti Ryhmä 8 Ryhmä 8 Ryhmä 8
24. 18.9.
25. 25.9. Sisumaja Mauri Mauri Ryhmä 1 Ryhmä 1

Toimitsijaryhmät

1 Mauri, Terhi, Riitta, Reino S, Merja S, Sanna H
2 Lasse L, Lasse Kal., Lasse Kat., Raimo L, Teemu S
3 Jouni A, Tiina A, Teemu A, Toni A, Tarja A, Siiri, Aapo, Harri
4 Tiina K, Miksu, Teemu K, Riku, Nico, Osmo, Inkeri Tero L
5 Jouko V, Rauno, Ulla, Luikki, Hilda, Natwud, Henna
6 Jouni I-M, Päivi, Jouko I-M, Juha I-M, Heli I-M, Markku
7 Raimo K, Pirjo, Raili, Tuomo, Risto N, Tuula
8 Timo R, Matti M, Milja, Alpo, Netta, Kaj
9 Risto S, Jukka K, Sauli, Eero N, Ritva N, Timo B
10 Antti K, Reino K, Tarja K, Joona, Jukka L, Jaakko L
11 Rami H, Kari K, Jyrki K, Outi K, Eero I, Jouni H